СТИЛЬНО ТА СУЧАСНО

Усі обігрівачі UDEN-S тоненькі, елегантні, доступні в різних кольорах і відтінках. З нами  ви легко підберете обігрівачі до будь-якого стилю інтер’єру – від строгого мінімалізму й хай-теку до дорогої класики та інтер’єрів у стилі ампір.

Самостійно чи за допомогою дизайнера ви можете розробити «свій» малюнок дизайн-радіатора. Це може бути все, що завгодно – від логотипу компанії, орнаменту шпалери кімнати, цікавого надпису до малюнку вашого малюка чи візерунку з улюбленого посуду. Меж для ваших фантазій тут майже немає.

Подивіться приклади того, як це може бути:
http://www.uden-s.ua/ua/news/otoplenie_po-ukrainsky-67
http://www.uden-s.ua/ua/news/tvorcheskiy-tandem-ingenerov-65

Якщо вам сподобалася якась модель обігрівачів, але ви уявляєте її в зовсім інших кольорових поєднаннях, запропонуйте свій варіант із відтінків, представлених у каталозі.

Замовлення кольору, якого немає у каталозі дизайн-радіаторів UDEN-S, обговорюється індивідуально. Весь асортимент фарб дивіться у каталозі RAL Classic.

Наші дизайнери з задоволенням допоможуть підібрати необхідний відтінок.

Настінні панелі, теплий плінтус і стельові обігрівачі білого кольору завжди є на складі. Дизайнерські обігрівачі замовляються індивідуально, а робота над ними починається відразу після отримання 100% передплати. Термін виконання замовлення на дизайн-радіатори – 7 днів.