ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ

Автономне електроопалення UDEN-S від Екостім позбавлене недоліків традиційних обігрівачів і, працюючи всього 5-7 годин на добу, забезпечує потрібний температурний режим за мінімальних витрат електроенергії. Ви можете без вагань залишити опалення без нагляду, а обігрівачі обігріють вашу квартиру до заданої температури.

Система опалення від Екостім повністю автоматизована і цілком безпечна. Вона не потребує нагляду, а завдяки відсутності теплоносія виключена можливість його витікання чи замерзання при вимкненні електроенергії. Після відновлення подачі електроенергії обігрівачі продовжують самостійно працювати у заданому заздалегідь режимі.

Управління системою повністю автоматизироване и максимально просте, у кожній кімнаті встановлюється індивідуальна температура – забудьте про задуху в одній кімнаті та холодну підлогу – в іншій.

За допомогою терморегуляторів, програматорів та інших подібних пристроїв можна автоматично задавати та підтримувати індивідуальну температуру у кожній кімнаті приміщення на протязі всього опалювального сезону. А також автоматизувати роботу системи опалення або її складових, не витрачаючись на обслуговуючий персонал. Це дуже зручно і тоді, коли потрібно знизити температуру за довготривалої відсутності людей у приміщенні.

За допомогою програматора (він же реле часу, він же електронний таймер) система опалення вмикається лише в назначений вами час або через конкретні інтервали часу.
Поставивши реле часу, ви самостійно вирішуєте, яким буде режим роботи системи опалення. Наприклад, вдень вона працює на мінімальному режимі, а за годину до вашого приходу з роботи починає працювати інтенсивніше, підвищуючи температуру до бажаного рівня. Або, наприклад, у будинку встановлений трьохтарифний лічильник і є потреба у вимкненні системи опалення у так звані «пікові» години.

Таких випадків безліч, як бачите, кількість варіантів використання програматора обмежується лише побажаннями його власника. У результаті ви отримуєте декілька переваг:

  • додаткова економія електроенергії (20-30%) ніколи не буває зайвою;
  • в різний час доби та в різні дні тижня підтримується необхідний саме вам, а, значить, максимально комфортний мікроклімат;
  • управління системою опалення всієї будівлі стає максимально простим.