Електричне опалення від Екостім

Про компанію

Електричне опалення від Екостім
Компанія Екостім пропонує послуги в галузі продажу, монтажу та дизайну систем електричного опалення в місті Львів та в Львівській області.
Ми пропонуємо швидке встановлення таких альтернативних систем опалення як: електричне опалення, інфрачервоні обігрівачі, настінні панелі UDEN-S.

Електричне опалення від Екостім – це зручно, тепло, стильно та економно.

Фахівці компанії Екостім допоможуть Вам підібрати дизайнерські панелі, які пасуватимуть для Вашого особливого інтер’єру.
Навіщо псувати сучасний стильний ремонт банальними, некрасивими батареями чи радіаторами? В наших каталогах ви можете знайти сотні різноманітних варіантів оформлення, ексклюзивні варіанти дизайну настінних елетричних панелей опалення, які прикрасять ваше помешкання. Настінні панелі від Екостім стануть не лише джерелом тепла та затишку у вашому домі, але й стануть красивими, оригінальними елементами інтер’єру.
Також, фахівці Екостім допоможуть Вам розрахувати оптимальну саме для вашого приміщення кількість інфрачервоних обігрівачів для того, аби ви поряд з максимальним комфортом отримали суттєву економію в коштах. Адже електричне опалення дає змогу суттєво зекономити на обігріві приміщення.
Після встановлення системи електричного опалення UDEN-S від Екостім ви суттєво (в 1,5-2 рази) заощадите на встановленні опалення, оскільки немає витрат на котел, теплоносій, дороге щорічне обслуговування. Також будете приємно здивовані цінами, адже вони за певних переваг на 10% нижчі, ніж у конкурентів із аналогічною продукцією.
Детальніше про економію, яку Ви отримаєте, встановивши електричне опалення від Екостім ви можете прочитати натиснувши ЦЕ посилання.
Наші фахівці допоможуть Вам отримати безвідсотковий кредит від банку «Львів» за програмою енергозбереження.

Про продукцію та технології UDEN-S

Безрідинні системи опалення UDEN-S від Екостім – це інфрачервоні електричні обігрівачі потужністю від 100 до 700 Вт. Настінні панелі, теплий плінтус і стельові обігрівачі дещо відрізняються дизайном, розміром та технологією монтажу, але мають яскраво виражені переваги порівняно з іншими системами обігріву та ідеально підходять для приміщень, в яких люди знаходяться впродовж тривалого часу.

Принцип роботи

В основу роботи систем опалення UDEN-S від Екостім закладений принцип прямого обігріву приміщення, тому немає котлів, котелень, труб, насосів і звичного теплоносія. М’які довгохвильові теплові промені потрапляють на поверхню стін, підлоги, різних предметів і поступово прогрівають їх. Завдяки взаємному обміну теплом між нагрітими предметами прогрівається і повітря. В таких умовах ми почуваємо себе набагато комфортніше, ніж при конвекційному опаленні, а в оплаті економимо мінімум 35-40%!

Ключова відмінність від конкурентів

Інфрачервоні системи електричного опалення UDEN-S від Екостім унікальні завдяки двом особливостям, які, до речі, є джерелом їх конкурентних переваг:

1. Наявність енергозберігаючого теплонакопичувача. Він складається з натуральних матеріалів, що акумулюють тепло, та являє собою керамічну плиту з чудовими фізичними властивостями: високою міцністю, електроізоляцією, він пожежобезпечний, з досить низьким вологопоглинанням, чіткою формою та естетичним зовнішнім виглядом.

Обігрівачі UDEN-S від Екостім починають випромінювати тепло вже через 5 хвилин після ввімкнення, через 20 хвилин виходять на свою робочу температуру, а завдяки теплонакопичувачу охолоджуються протягом 1,5 години! Цей проміжок часу панелі продовжують віддавати своє тепло, обігріваючи приміщення з нульовими витратами електроенергії.

2. Нагрівальний елемент «ховається» в теплонакопичувачі завдяки пресуванню під високим тиском. В результаті ми отримуємо більш рівномірний розподіл тепла на поверхні опалювального приладу, його довговічність та низьку гігроскопічність.