ОПАЛЕННЯ ЛЕГКО ТА ШВИДКО

Монтаж автономного опалення UDEN-S від Екостім

5 років гарантії на обігрівачі та 1 рік безкоштовного сервісу

Компанія Екостім пропонує повний спектр послуг, пов’язаних із придбанням та експлуатацією енергозберігаючих систем опалення UDEN-S у Львові та по Україні: професійні рекомендації з підбору обладнання, продаж, монтаж і сервіс.

Переваги нашої компанії:

  • З нами надійно. Ми працюємо з будь-якими об’єктами (дитячі садки, школи, музеї), робота тільки з перевіреною продукцією (5 років гарантії та 25 років експлуатації), постійне навчання монтажних бригад, гарантійне і післягарантійне обслуговування – запорука відмінного результату.
    Ви завжди можете отримати безкоштовну персональну консультацію.
  • Опалення для всіх. Екостім працює зі всіма видами об’єктів (квартири, приватні будинки, комерційна нерухомість, бюджетні установи) у Львові та по всій території України. Для кожного приміщення ми підбираємо обладнання індивідуально.
  • Швидкість. Систему опалення у одно-, дво-, трикімнатній квартирах (наприклад, міста Львова) ми встановлюємо за 1 робочий день.
  • Монтаж «без сюрпризів» в експлуатації. Нам до снаги будь-які об’єкти. Ваш ремонт не постраждає. За можливості, ми виконуємо «ювелірний» монтаж: всі кабелі та кріплення невидимі для ока, тому нічого не заважає насолоджуватися інтер’єром.