Економність

Після встановлення системи обігрівання UDEN-S від Екостім ви суттєво (в 1,5-2 рази) заощадите на встановленні опалення, оскільки немає витрат на котел, теплоносій, дороге щорічне обслуговування. Також будете приємно здивовані цінами, адже вони за певних переваг на 10% нижчі, ніж у конкурентів із аналогічною продукцією.

Необхідна розрахункова потужність системи опалення UDEN-S в 1,5-2 рази менша, ніж конвекційної. Вся система працює у середньому лише 5-7 годин на добу.

В експлуатації обігрівачі UDEN-S як мінімум до 60% економічніші інших систем опалення.

Економія електроенергії:

За умови правильних розрахунків система опалення UDEN-S протягом опалювального сезону працює у середньому від 5 до 7 годин на добу. Щоб розрахувати місячне споживання, помножте показник загальної потужності вашої системи на тривалість роботи (в годинах) і кількість днів місяця.

Для прикладу візьмемо двокімнатну квартиру загальною площею 48,25 кв.м, об`ємом 125,45 куб.м (тобто висотою 2,6 м). Необхідна потужність системи опалення для неї складає 0,06 кВт на 1 кв.м, загалом 3 кВт.
Потужність 3 кВт – це не випадкова цифра, а саме та потужність, за якої система опалення при температурі до -20 °C за вікном і при +20°C – +22°C у приміщенні, напрузі 220V, працюватиме від 5 до 7 годин на добу.

Зробимо розрахунки місячного споживання електроенергії для системи UDEN-S на цьому об`єкті: 3 кВт х 6(годин) х 30(днів) = 540 кВт/міс. Це середній показник.

Економія за рахунок трьохтарифних лічильників:

 За допомогою трьохтарифних лічильників можна спробувати економити. Потрібно лише розуміти їх плюси та мінуси, адже з такими лічильниками оплата за електроенергію залежить від часу доби.

У години максимального навантаження на електромережу оплата здійснюється по так званому «піковому» 1,5 тарифу, в нічні години – по 0,4 тарифу, решта часу – за існуючим на даний момент стандартним тарифом.

7:00 – 8:00 Стандартний тариф 1,0
8:00 – 11:00 «Піковий» тариф 1,5
11:00 – 20:00 Стандартний тариф 1,0
20:00 – 22:00 «Піковий» тариф 1,5
22:00 – 23:00 Стандартний тариф 1,0
23:00 – 7:00 Нічний тариф 0,4

Економія можлива, якщо мінімізувати споживання електроенергії в «пікові» години, коли вартість кіловата помітно зростає, а збільшити – вночі.
Пастка в тому, що «піковий» тариф припадає саме на час, коли люди прокидаються і вмикають електроприлади, починають свою роботу підприємства або коли всі, навпаки, повертаються додому і знову вмикають електроприлади – чайники, кондиціонери, телевізори, пральні та посудомийні машини тощо. Погодьтеся, не кожен буде дисципліновано слідкувати за годинником. У цьому випадку більш доцільною буде установка реле часу, що буде вимикати систему опалення тоді, коли використання електроенергії дорожчає.

Економія за рахунок пільгового тарифу на електроенергію:

Ця послуга передбачена чинним законодавством. Власники приватних будинків та квартир, обладнаних електричним опаленням в установленому порядку, оплачують електричну енергію згідно з тарифами, вказаними у Постанові НКРЕ від 23.05.2014 №749: до 3600 кВт/час – по 23,7 коп.

Безвідсотковий кредит на встановлення системи опалення UDEN-S від Екостім:

Ви можете отримати безвідсотковий кредит від банку “Львів” за програмою енергозбереження.

Для мешканців Львівщини кредит від 29 грн/міс.